lowy_logo
Pre klienta
Domov

LÖWY & LÖWY
advokátska kancelária

Vy Nie Ste Sami

Pre klienta
O nás

O nás


Advokátska kancelária LÖWY & LÖWY bola založená v roku 2011 pričom pokračuje v poslaní a vo vízii, ktoré určila jej zakladateľka a  partnereka Dr. Alexandra Löwy, keď začala vykonávať advokáciu.

Jej myšlienkou bolo, vytvoriť advokátsku kanceláriu, založenú na tradičných hodnotách, s cieľom uplatňovať a chrániť práva a záujmy svojich klientov, bez ohľadu na akékoľvek nástrahy, ktoré pri  poskytovaní právnych služieb vznikajú.

Dnes sme modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou, advokátskou kanceláriou so spokojnými domácimi i zahraničnými klientmi, za ktorou sú predovšetkým ľudia so skúsenosťami a vzdelaním, no predovšetkým ľudia vyznávajúci hodnotu spravodlivosti, s vôľou bojovať za práva i záujmy svojich klientov.

O spokojnosti našich klientov a úspešnosti našej advokátskej kancelária svedčia najmä tisíce prípadov, za ktorými stojíme, a do ktorých vkladáme všetko naše úsilie, vzáujme dosiahnutia úspechu klienta.

 

"Sme tu pre Vás.

Sme tu, pre realizáciu Vašich nápadov i pre riešenie Vašich problémov.

Veríme vo Váš úspech, lebo snami nie ste sami."

Pre klienta
Ľudia
Dr. Alexandra Löwy
Dr. Jakub Löwy
Ing. Jana Löwyová
Ing. Dana Löwyová
Dr. Alexandra Löwy

Dr. Alexandra Löwy


"PARTNER & ADVOKÁT"


prof. JUDr. Alexandra Löwy PhD. LLM je vedúcim partnerom advokátskej kancelárie. Zameriava sa najmä na problematiku civilného sporového a mimosporového práva a problematiku exekúcií. Súčasne pôsobí na právnickej fakulte a podieľa sa na vzdelávaní v rámci Slovenskej advokátskej komory, Slovenskej notárskej komory a Slovenskej exekučnej komory. Pôsobí ako člen legislatívnych komisií pod Ministerstvom spravodlivosti Slovenskej republiky. Je autorkou viacerých publikácií a odborných článkov.
Pre klienta
Kontakt

Kontakt


LÖWY & LÖWY s. r. o.
Bratislava - Ružinov 821 04 Slowackého 56
ZOBRAZIŤ NA MAPE ⟶
+421 243 191 650
+421 243 191 660
+421 243 191 670

47236230
OR MS BA III Sro 77026/B
address

⟵ Späť
+ Príloha
Pre klienta
⟵ Späť
Pre klienta

Pre klienta


Prihlásiť